جهت مشاوره خرید، سفارش افزونه و یا هر گونه سوالی میتوانید با این شماره تماس بگیرید : 09196169776

افزونه یواست سئو رایگان

معرفی افزونه یواست سئو

افزونه یواست سئو رایگان از جمله مهمترین افزونه هایی است که باید در هر وبسایت وردپرسی از ان استفاده نمود از این جهت در ادامه مطلب به معرفی این افزونه پرداخته و شما را با تعدادی از ویژگی های ان اشنا می کنیم شما تنها با استفاده از این افزونه می توانید گامی بزرگ در جهت رسیدن به صفحه اول گوگل برای وبسایت خود بردارید.

افزونه یواست سئو چیست در معرفی افزونه یواست

افزونه یواست سئو چیست

افزونه یواست سئو رایگان یکی از افزونه‌های سئوی وردپرس است که می‌توانید به کمک و البته راهنمایی‌های آن به راحتی مطالب خود را جوری ویرایش کنیم که موتور جستجوگر گوگل از ما راضی باشد و رتبه خوبی به مطلب ما بدهد. Yoast seo هم اکنون در مخزن وردپرس وجود دارد و می‌توانید آن را دانلود کنید. این فزونه دارای قابلیت‌های زیادی بوده و به ۴۰ زبان دنیا وجود دارد و قابل دانلود است بنابراین مشکل ترجمه را نیز برای شما مرتفع می نماید.

 

معرفی افزونه یواست | تفاوت نسخه رایگان و پریمیوم

در این قسمت از معرفی افزونه یواست سئو رایگان بد نیست بدانید که این افزونه دارای دو نسخه‌ ی مختلف است و به نسخه‌ حرفه‌ای آن نسخه پریمیوم یا (پولی) نیز می‌گویند و دارای امکانات وسیع‌تری نسبت به نسخه‌های قبل‌ تر و یا معمولی افزونه است. برای مثال افزونه پریمیوم دارای اکستنش هایی چون:
سئو خبر

سئو فیلم

سئو محلی

سئو ووکامرس

پیشنهاد کلمات کلیدی مرتبط

پیش‌نمایش‌هایی برای شبکه‌های اجتماعی و مدیریت صفحه‌های شما چون فیس بوک و توییتر

مدیریت صفحه‌های ریدایرکت شده و یا حذف شده و تغییر پیوندهای یکتا یا همان url ها

این‌ها مختصر مواردی در مورد افزونه یواست سئو پریمیوم و تفاوت و قابلیت‌های آن نسبت به نسخه معمولی آن بود اما برای کسب اطلاعات بیشتر و راهنمایی و پشتیبانی می‌توانید از افزونه یواست سئو پریمیوم  در قسمت محصولات دیدن کنید.

تفاوت نسخه پولی با نسخه رایگان در معرفی افزونه یواست

 

تعدادی از امکانات افزونه یواست برای سئو متن

عنوان سئو

اولین مورد در افزونه مشخص نمودن عنوان سئو است عنوان سئو یکی از فاکتورهای سئو است و اولین گزینه در آموزش افزونه یواست سئو محسوب می‌گردد؛ و دارای یک حد مشخصی است که باید رعایت کرد تا نوار رنگی پایین آن سبز رنگ شود. نکته‌ای که در این مورد بهتر است رعایت کنید توجه به چراغ‌های رنگی پایین افزونه است که مشخص می‌کند قسمت مربوط به عنوان سئو چه مشکلاتی دارد؟ آیا دارای طول مناسب است. آیا کلمه کلیدی را شامل می‌گردد و…

توضیح متا

مورد بعدی توضیح متا است. توضیح متا برای سئو نمودن و دادن رتبه به متن بسیار حائز اهمیت است چرا که کاربر با خواندن این دو جمله ساده است که تصمیم می‌گیرد از سایت شما بازدید کند و یا خیر! طول مناسب جملات و مقدار کاراکتر مجاز باید ۱۵۰ کاراکتر باشد تا برای سئو مناسب باشد. در این قسمت بهتر است بجای استفاده از جملات ساده و ابتدایی از جملاتی مهم و تاثیر گذار استفاده شود تا بتواند نظر کاربران خارج از سایت را به خود جلب کند.

کلید واژه کانونی

کلید واژه کانونی مرحله بعدی در سئو متن با افزونه یواست است. این بسیار اهمیت دارد که یک کلیدواژه را که در متن بیشتر تکرار شده و به عبارت بهتر هدف متن را تشکیل می‌دهد را برای این قسمت انتخاب کنیم. انتخاب درست این قسمت است که تعیین می‌کند چراغ بالا که بالاترین قسمت در صفحه است و جایی در قسمت بالای پیشخوان قرار دارد سبز شود یا خیر و تعیین درست آن می‌توان تائید سئوی درست را از این افزونه بگیرید و متن و یا هر محتوایی که درج نموده‌اید را انتشار دهید.

 

 

 

5/5 (1 Review)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان