جهت مشاوره خرید، سفارش افزونه و یا هر گونه سوالی میتوانید با این شماره تماس بگیرید : 09196169776

بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس

زوم تصاویر ووکامرس

در این نوشته قصد داریم به قابلیت جالبی که بسیاری از فروشگاه های انلاین از جمله دیجی کالا از ان استفاده می کنند اشاره کنیم و در انتها افزونه ی مورد نیاز YITH WooCommerce Zoom Magnifier برای افزودن امکان بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس به سایتتان در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم.

اگر دقت کرده باشد در بسیاری از فروشگاه های انلاین هنگامی که شما نشانگر ماوس را بر روی تصویر محصول مورد نظر می برید در مکانی که نشانگر ماوس قرار دارد تصویر بصورت خودکار در حالت زوم قرار می گیرد.

این ویژگی علاوه بر حالت جالب و خاصی که به تصویر محصولات می دهد برای مشتریانی که قصد خرید ان محصول را دارند نیز این امکان را فراهم می کند که بتوانند محصول مد نظرشان را با جزئیات بیشتری ببینند و احتمال خرید ان محصول توسط مشتری افزایش میابد.

 

افزونه زوم خودکار تصاویر در ووکامرس

در دنیای فروشگاه های انلاین از جمله مواردی که ثاثیر بسیاری بر میزان فروش یک فروشگاه دارد نحوی معرفی محصولات به مشتریان و ترغیب کردن انها به خرید است که یکی از این راه ها قرار دادن عکس جالب توجه در صفحه محصول است و بسیاری از فروشگاه های انلاین برای جذابتر کردن تصویر محصولات از ویژگی زوم خودکار تصاویر استفاده می کنند و حال می رسیم به اینکه چگونه این ویژگی جالب را به وبسایت خود اضافه کنیم کافیست افزونه  YITH WooCommerce Zoom Magnifierرا نصب و فعال کنید و از ان پس ویژگی زوم خودکار بر هر تصویری که بخواهید اعمال می شود.

 

نحوی کار با افزونه YITH WooCommerce Zoom Magnifier

همانطور که در آموزش نصب افزونه در وردپرس بیان شد ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید سپس در پیشخوان وردپرس شما گزینه ای بنام YITH ظاهر می شود در زیر منوی این بخش بر روی گزینه Zoom Magnifier کلیک کنید تا وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید.

بزرگنمایی تصاویر محصولات ووکامرس

در صفحه تنظیمات افزونه قسمت های زیر را مشاهده خواهید کرد.

 

قسمت General settings 

Activate YITH Woocommerce Zoom Magnifier : با فعال کردن این گزینه در واقع شما به افزونه اجازه می دهید که زوم خودکار را بر تصاویر محصولات اعمال کند.

Activate on mobile device : با فعال کردن این گزینه قابلیت زوم خودکار تصاویر محصول در دستگاه موبایل هم فعال می شود.

Forced Image Size : در صورتی که می خواهید افزونه بصورت خودکار سایز زوم تصاویر را اعمال کند این گزینه را فعال کنید اما اگر می خواهید میزان بزرگنمایی تصاویر را خودتان تعیین کنید نیازی به فعال کردن این گزینه ندارید.

بزرگنمایی تصویر در ووکامرس

 

قسمت Magnifier settings

Zoom Box Width : به شما این امکان را می دهد تا پهنای جعبه بزرگنمایی را نتظیم کنید.

Zoom Box Height : به شما این امکان را می دهد تا ارتفاع جعبه بزرگنمایی را تنظیم کنید.

Image Size : این امکان را به شما می دهد تا اندازه بزرگنمایی تصاویر را تنظیم کنید.

Zoom Box Position : این امکان را به شما می دهد تا محل قرار گرفتن جعبه بزرگنمایی را مشخص کنید.

Zoom Box Position for Mobile Devices : این امکان را به شما می دهد تا محل قرار گرفتن جعبه بزرگنمایی در موبایل را مشخص کنید.

Loading label : با استفاده از این قسمت می توانید عبارتی که هنگام بارگذاری تصویر نمایش داده می شود را تعیین کنید.

Lens opacity : با استفاده از این بخش می توانید میزان وضوح تصویر را تعیین کنید.

Blur : با فعال کردن این گزینه در زمانی که کاربر موس را بر روی تصویر می برد وضوح تصویر اصلی پایین تر می اید تا تصویر در جعبه بزرگنمایی واضح تر بنظر برسد.

بزرگنمایی تصویر محصول در ووکامرس

 

قسمت Slider Settings

Activate slider : با فعال کردن این گزینه اسلایدر تصاویر فعال خواهد شد.

Activate Responsive Slider : در صورت فعال کردن این گزینه اسلایدر واکنشگرا فعال می شود.

Items : در این قسمت می توانید تعداد موارد اسلایدر را مشخص کنید.

زوم تصویر در ووکامرس

 

پس اگر بخواهید شما هم می توانید با تنها با نصب افزونه YITH WooCommerce Zoom Magnifier یکی دیگر از قابلیت های جالب وبسایت های فروشگاهی را به وبسایتتان اضافه کنید کافیست پس از نصب و فعال سازی این افزونه طبق مطالب بالا تنظیمات مختصری را انجام دهید تا قابلیت زوم اتوماتیک بر هر تصویری که می خواهید بر اساس تنظیمات خودتان اعمال شود.

5/5 (1 Review)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان