جهت مشاوره خرید، سفارش افزونه و یا هر گونه سوالی میتوانید با این شماره تماس بگیرید : 09196169776

نوشتن مطلب در وردپرس

آموزش نوشتن متن در وردپرس

آموزش نوشتن مطلب در وردپرس از آن دست مطالب مهمی است که در این مقاله تصمیم گرفتیم آن را برای شما شرح دهیم. قطعاً برای اینکه مطالب شما در موتورهای جستجو امتیاز بهتری بگیرند لازم است قوانین گذاشتن پست را رعایت کنید.

1-آموزش نوشتن مطلب در وردپرس

 

رفتن به بخش نوشته‌ها

در قدم اول برای شروع به نوشتن باید به بخش نوشته برویم و بر روی گزینه افزودن نوشته جدید کلیک کنیم. حال می توانیم شروع به نوشتن متن کنیم.

قدم اول عنوان یا تگ H1

در اینجا باید یک عنوان مناسب برای متن قرار دهید. این مرحله بسیار اهمیت دارد چرا که موتور جستجوگر گوگل نسبت به تگ‌های h1 بسیار حساس است و به آن توجه زیادی دارد. باید توجه داشته باشید که تگ h1 را به درستی تعیین کنید و حد مجاز کاراکترها را در آن رعایت کنید. حد مجاز تعداد کاراکترها در قسمت عنوان حداکثر ۷۰ کاراکتر هست.

تگ h1 در آموزش نوشتن مطلب در وردپرس

 

پیوند یکتا

پیوند یکتا قسمت بعدی در آموزش نوشتن مطلب در وردپرس است و لازم است که تا حد امکان کوتاه و شامل کلمه کلیدی باشد. نکته‌ای که در مورد پیوند یکتا وجود دارد این است که می‌توان پیوند یکتا را به انگلیسی (نه فینگلیش!) نوشت. نگران تشخیص گوگل نباشید. گوگل با الگوریتم‌های مخصوصی که در مورد کلیدواژه‌ها اعمال می‌کند به راحتی می‌توان معادل فارسی و انگلیسی یک کلمه را تشخیص دهد.

پیوند یکتا در آموزش نوشتن مطلب در وردپرس

 

بدنه اصلی نوشته

در مورد آموزش نوشتن مطلب در وردپرس، لازم است تا مواردی را در مورد آن رعایت گردد. مواردی در خصوص تگ‌های h1 تا h6 و حداقل تعداد واژه‌ها! در اینجا وردپرس یک تعریفی از حداقل تعداد واژه‌ها دارد و حداقل مجاز را ۳۵۰ کلمه می‌داند و از آن کمتر به نوعی برای بهینه‌سازی مطلب در موتور جستجوگر مناسب نخواهد بود.

نوشتن مطلب در وردپرس با افزونه یواست سئو

حال تا اینجا که آموزش نوشتن مطلب در وردپرس را فراگرفتید بگذارید در مورد کاراکترهای لازم در مورد افزونه سئو وردپرس هم توضیحاتی را ارائه بدهیم همانطور که می تواند این افزونه به شما برای نوشتن متن سئو شده در وردپرس برای موتور های جستجو کمک بسزای میکند.

استفاده از افزونه یواست در هنگام نوشتن مطلب در وردپرس

 

عنوان سئو

عنوان سئو در مورد آموزش نوشتن مطلب در وردپرس اهمیت دارد و باید حداقل و حداکثر مجاز تعداد کاراکترهای آن مشخص شود. حال این حداقل و حداکثرها را باید از کجا پیدا کرد؟! کاملاً ساده است از نوار نارنجی رنگ پایین قسمت عنوان سئو! تا زمانی که این نوار به رنگ نارنجی است یعنی حداقل و حداکثرها رعایت نشده است و لازم است تا آن را ویرایش کنید.

توضیح متا

توضیح متا در مورد نوشتن مطلب در وردپرس بسیار اهمیت دارد. چرا که با همین یکی دو جمله حیاتی می‌توان تعیین نمود که کاربر به صفحه سایت ما وارد شود یا خیر! پس لازم است تا علاوه بر رعایت حداکثر کاراکترهای مجاز (۱۵۰ کاراکتر) تا حد امکان آن را جذاب و زیبا بنویسیم.

کلید واژه کانونی

کلید واژه کانونی هم از موارد حساس و سرنوشت‌ساز! است. شاید برایتان تعجب‌آور باشد ولی همین دو سه کلمه ساده که هدف متن را بیان می‌کند می‌تواند در سئو سایت و قرارگیری آن در جایگاه بالاتر کمک زیادی کند پس آن را دست کم نگیرید.

دسته‌بندی

البته این مورد به آموزش نوشتن مطلب در وردپرس کمتر مرتبط است ولی گفتن آن خالی از لطف نیست. داشتن دسته بندی درست و قرار دادن نوشته در دسته بندی مناسب می‌توان تأثیر خوبی در رتبه مطلب درج شده در گوگل داشته باشد.

برچسب‌ها

برچسب‌ها یا تگ‌ها را نباید دسته کم بگیرید. چرا که یکی از دلایلی که ممکن است سایت با آن رتبه بگیرید همین برچسب‌های به ظاهر ساده هستند. لازم است تا برای برچسب زدن یک تعداد مجاز تعریف نمایید (۸ تا) و اینکه مطمئن شوید که کلیدواژه‌های شما را هم پوشش می‌دهند.

تصویر شاخص

تصویر شاخص پایان‌ بخش آموزش نوشتن مطلب در وردپرس است. درج تصویر مناسب در سایت و دادن ابعاد مناسب و بهینه نمودن آن از هر لحاظ در سئو سایت تأثیر دارد. البته در مقالات دیگر در بحث بهینه‌سازی تصاویر در وردپرس نکات بیشتری را در اختیار شما قرار خواهیم داد.

تصویر شاخص در آموزش نوشتن مطلب در ودپرس

5/5 (1 Review)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان