جهت مشاوره خرید، سفارش افزونه و یا هر گونه سوالی میتوانید با این شماره تماس بگیرید : 09196169776

عیب یابی وردپرس با افزونه health check

عیب یابی وردپرس با افزونه health check

امروز قصد داریم به مبحث عیب یابی وردپرس بپردازیم و در انتها افزونه health check که یک افزونه مناسب برای عیب یابی وردپرس است را به شما عزیزان معرفی می کنیم سپس نصب و راه اندازی افزونه health check را به شما اموزش می دهیم.

عیب یابی وردپرس

ایا تاکنون وبسایت خود را از نظر سلامت بررسی کرده اید؟

ایا تاکنون در وبسایت وردپرسی خود با خطا روبرو شده اید؟

در هنگام بروز خطا چه کردید؟

ایا می توان از بروز این خطا ها پیشگیری کرد؟

ایا می توان در هنگام بروز خطا خودمان انرا برطرف کرده و از صرف وقت و هزینه های مالی جلوگیری کنیم؟

اگر تاکنون در وبسایت وردپرسی خود با خطایی مواجه شده باشید احتمالا چنین سوالاتی را از خودتان پرسیده اید و همانطور که می دانید در چنین شرایطی معمولا می باید به افراد متخصص مراجعه شود که این خود نیاز به صرف وقت وهزینه مالی دارد.

ولی ایا به راستی می توانیم از بروز این گونه خطا ها در وبسایتمان پیشگیری کنیم و یا پس از بروز خطا خودمان انرا برطرف کرده و از صرف وقت و هزینه مالی جلو گیری کنیم.

در جواب این سوال باید گفت بله با افزونه ای که امروز به شما عزیزان معرفی می کنیم می توانید  وبسایت وردپرسی خود را از نظر سلامت بررسی کرده و در زمان بروز خطا خودتان به تنهایی مشکل را تا حدی برطرف کنید.

افزونه Health Check سلامت وردپرس شما را بررسی می کند.

Health check یک افزونه عیب یابی وردپرس است که هم اکنون در سایت رسمی وردپرس بیش از  ۸۰,۰۰۰ نصب فعال دارد و تا کنون توانسته است در نظر سنجی کابران امتیاز ۳,۵ از ۵ را از ان خود کند. شما با کمک افزونه می توانید سلامت وردپرس خود را ارزیابی کنید و از بروز خطا های احتمالی جلو گیری کنید و حتی در هنگام بروز خطا می توانید با استفاده از امکانات این افزونه تا حدی انرا رفع کنید.

نصب و راه اندازی افزونه

ابتدا افزونه را نصب و فعال سازی کنید ( اموزش نصب و فعال سازی افزونه وردپرس ) پس از فعال سازی افزونه می توانید گزینه Health check را در پیشخوان وردپرس خود مشاهده کنید.

عیب یابی وردپرس با افزونه health check

 

سپس بر روی ان کلیک کرده و وارد صفحه تنظیمات افزونه شوید. در صفحه تنظیمات افزونه با پنچ تب زیر روبرو می شوید در ادامه هر یک از این پنچ تب را با هم بررسی می کنیم.

 

عیب یابی وردپرس با افزونه health check

 

Site Status : همانطور که مشاهده می کنید این تب گزارشاتی از قسمت های مختلف وبسایت از جمله نسخه وردپرس و وضعیت قالب و افزونه ها را در اختیار ما قرار داده و در عین حال انها را ارزبایی می کند.

 

عیب یابی وردپرس با افزونه health check

 

Debug Information : این تب نیز اطلاعاتی را از جمله اندازه فایل های نصب شده افزونه های فعال و غیر فعال قالب ها و اطلاعاتی از دیتابیس ، سرور و … را جهت عیب یابی وردپرس هر چه بیشتر در اختیارتان قرار می دهد.

 

عیب یابی وردپرس با افزونه health check

 

Troubleshooting : همانطور که مشاهده می کنید با استفاده از دکمه Enable Troubleshooting Mode در افزونه health check که در این تب تعبیه شده می توانید وبسایت خود را اسکن کرده و عیب یابی انرا شروع کنید.

 

عیب یابی وردپرس با افزونه health check

 

PHP Information : در مواقعی پیش می اید که شما به اطاعات دیقیق تری از بخش هایی از سرور احتیاج دارید این تب به شما این امکان را می دهد که تمام گزینه های پیکر بندی شده موجود برای تنظیم PHP خود مشاهده کنید.

هم اکنون می توانید افزونه عیب یابی وردپرس health check را از همین صفحه دانلود و نصب کنید، با استفاده از ان وبسایت خود را عیب یابی کرده و از بروز خطا های ناگهانی پیشگیری کنید.

5/5 (1 Review)
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

توسط
تومان